Clearwater - Paula Kouman
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 2 166 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  5 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2458 SUNRISE Court, Spring Hill, FL 34608
  Listing Courtesy Of: BHHS Florida Properties Group, (732) 207-9641, Donald Smith
  I ri - 88 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7083 Westwind Street, Spring Hill, FL 34607
  Listing Courtesy Of: REMAX Alliance Group, (352) 585-6317, Laura Varner
  I ri - 1 090 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5182 William Sullivan Circle, Brooksville, FL 34604
  Listing Courtesy Of: BHHS Florida Properties Group, (352) 650-5917, Robin S Gonzalez
  I ri - 374 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  16209 Meadow Plover Road, Brooksville, FL 34614
  Listing Courtesy Of: Paid Reciprocal Office, Paid Reciprocal Orlando-List
  I ri - 2 004 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  19351 Yontz Road, Brooksville, FL 34601
  Listing Courtesy Of: Home-Land Real Estate Inc, (352) 279-1150, Kimberly Pye
  I ri - 1 689 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  253 Gulfport Lane, Spring Hill, FL 34608
  Listing Courtesy Of: Tropic Shores Realty LLC, (352) 263-5572, Lumnije Bianconi
  I ri - 5 932 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (7d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3716 Autumn Amber Drive, Spring Hill, FL 34609
  Listing Courtesy Of: Florida Luxury Realty, (727) 992-2018, Jessica Schmidt
  I ri - 372 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  13565 Chesapeake Place, Spring Hill, FL 34609
  Listing Courtesy Of: Keller Williams-Elite Partners, (813) 416-5162, James T Saffell
  I ri - 999 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  385 BARRINGTON Court, Spring Hill, FL 34609
  Listing Courtesy Of: Exit Success Realty, (352) 428-1383, John Sullivan
  I ri - 5 432 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7544 St Andrews Boulevard, Weeki Wachee, FL 34613
  Listing Courtesy Of: BHHS Florida Properties Group, (813) 523-8237, Kimberly Irizarry
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Paula Kouman
  Numri i licencës: sl3384469

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c2alplatb7hb73n5vmb0.png
  Clearwater
  30522 HWY US 19 N, Suite 107 Palm Harbor, Fl 34684
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.